Ποιοι Είμαστε Γυμνάσιο Λύκειο Νέα - Εκδηλώσεις Επιτυχόντες Επικοινωνία
Υπενθύμιση κωδικού
 
Επιτυχόντες Εκτύπωση Ηλεκτρονική Διεύθυνση




 

Επιτυχόντες 2015

                                                                                                                                                                                                  
 

ΚΩΣΤΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 
 

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ&ΜΗΧ.ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ Ε.Μ.Π

 
 

ΑΝΘΟΥΛΗΣ ΦΩΤΗΣ

 
 

18550 μόρια

 
 

ΔΕΜΠΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

 
 

 

 

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑ(1η επιλογή)

 
 

ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 
 

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ&ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΑΘΗΝΑ

 
 

ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

 
 

ΧΗΜΕΙΑΣ ΑΘΗΝΑ

 
 

ΓΚΕΟΥ ΑΝΝΑ

 
 

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΠΘ

 
 

ΚΑΛΑΒΡΟΥΖΙΩΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

 
 

 

 

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ

 
 

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ

 
 

ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ &ΤΡΑΠ.ΔΙΟΙΚ. ΠΑΝ.ΠΕΙΡΑΙΑ

 
 

ΚΕΧΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

 
 

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ

 
 

ΤΣΑΤΣΑΜΠΑ ΑΝΝΕΤ

 
 

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ

 
 

ΒΕΝΙΟΥ ΜΑΡΙΝΙΚΗ

 
 

ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ &ΤΡΑΠ.ΔΙΟΙΚ. ΠΑΝ.ΠΕΙΡΑΙΑ

 
 

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ

 
 

 

 

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑ

 
 

ΔΙΑΜΑΤΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

 
 

 

 

ΙΣΤΟΡΙΑΣ &ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ

 

(1η επιλογή)

 
 

ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 
 

 

 

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

 
 

ΜΗΤΡΑΒΕΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

 
 

ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ&ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟ

 
 

ΜΠΑΜΠΑΝΙΩΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ

 
 

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΑΘΗΝΑ

 
 

ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 
 

ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ

 
 

ΚΑΡΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

 
 

ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ

 
 

ΚΑΛΟΓΡΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

 
 

ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟ

 
 

ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΟΜΝΑ

 
 

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ

 
 

ΒΥΘΟΥΛΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

 
 

ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ &ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ

 
 

ΜΙΛΑΝΙ ΣΑΜΠΙΝΑ

 
 

ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑ

 
 

ΜΠΡΕΖΕΡΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

 
 

 

 

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΕΚΠΑ

 
 

ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 
 

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ

 
 

ΜΑΡΙΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

 
 

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ

 
 

ΣΑΡΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 
 

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑ

 
 

 

 

ΚΑΙΤΑΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 
 

ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ&ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΕΠ.ΠΕΙΡΑΙΑ

 
 

 

 

 

 

ΠΕΤΡΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ

 
 

ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ&ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΕΠ.ΠΕΙΡΑΙΑ

 
 

ΓΟΥΛΑΝΔΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

 
 

ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ Α.Ε.Ν

 
 

 

 

ΕΣΚΙΝΤΖΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ

 
 

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ&ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΠΑΝΕΠ.ΠΕΙΡΑΙΑ

 
 

 

 

ΓΡΥΛΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

 
 

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΝΕΠ.ΠΑΤΡΑΣ

 
 

ΠΙΚΟΥΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

 
 

ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΑΘΗΝΑ

 
 

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 
 

 

 

ΝΑΥΠΗΓΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ

 
 

 

 

ΓΚΡΕΚΑ ΣΟΦΙΑ

 
 

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΤΡΙΚΑΛΑ(1η επιλογή)

 
 

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΣ

 
 

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ

 
 

ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

 
 

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ&ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝ. ΠΑΝΕΠ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ

 
 

 

 

ΛΟΥΓΙΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

 
 

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΣΠΑΙΤΕ ΑΘΗΝΑ

 
 

 

 

ΜΑΝΙΑΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

 
 

ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝΕΠ.ΠΕΛ/ΣΟΥ

 
 

 

 

ΤΑΚΙΔΕΛΛΗ ΒΙΚΥ

 
 

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ &ΜΟΝΑΔΕΣ ΥΓΕΙΑΣ ΑΘΗΝΑ

 
 

ΔΕΜΕΡΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

 
 

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ ΑΘΗΝΑ

 
 

ΘΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 
 

ΟΡΓΑΝΩΣΗ&ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΧΙΟΥ

 
 

ΓΕΝΤΙΛΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 
 

ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ- Α.Ε.Ν ΣΥΡΟΣ

 
 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

 

 

 
 

ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 
 

ΤΣΟΚΑ ΜΑΡΙΑ

 
 

ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ &ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

 
 

ΣΤΑΦΥΛΟΠΑΤΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ

 
 

 

 

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΧΑΛΚΙΔΑ

 
 

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

 
 

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΛΑΜΙΑ

 
 

 

 

ΜΑΡΑΚΗ ΚΑΛΙΟΠΗ

 
 

ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ ΚΑΙ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ ΑΘΗΝΑ

 
 

ΔΑΜΟΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

 
 

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

 
 
 
  Πεύκη: Ελευθ. Βενιζέλου 3 (Πλ.Σοφούλη επί της Λ.Ειρήνης)
Λυκόβρυση: Γρηγορίου Λαμπράκη 5 & Πλατεία Ηρώων